Встановлення каналізаційних систем в Рівному

До спектру послуг інженерної компанії «Термоцентр» входить проектування та монтаж систем опалення, водопостачання та каналізації різного рівня складності у приватному будинку чи квартирі.

Важко уявити сучасні будинки без системи каналізації та водовідведення, адже це питання не лише комфорту жильців, а й гігієни. «Зручності в дворі» як пережиток не найкращих років розвитку суспільства, на щастя, відходять в небуття, їм на зміну приходять сучасні системи каналізації.

Система каналізації – це комплекс трубопровідного та санітарно-технічного обладнання, що забезпечує систематичне видалення продуктів розпаду людини, а також забір стічних вод з очищувальною метою.

Для сучасної людини каналізаційне водовідведення є обов’язковим для забезпечення мінімальної санітарно-епідеміологічної ситуації.

Особливості приватного та централізованого каналізаційного водовідведення

Розрізняють два види каналізаційного водовідведення: центральне та приватне. Для міста та навіть передмість притаманний перший варіант – система стічних труб, яка відходить до очищувальних споруд. Для приватних будинків споруджують спеціальні відстійники, куди спрямовують труби водовідної та каналізаційної системи. Такі колектори час від часу потрібно очищати за допомогою спеціальних машин з помпами (втім, це не ваш клопіт, а робота спеціально навчених людей).

Монтаж каналізації в місті Рівне

Інженерна компанія «Термоцентр» займаєтся продажем та встановленням технічного обладнання, проектуванням та монтажем як зовнішніх, так і внутрішніх конструкцій опалення, водопостачання та водовідведення приватних будинків та великих комунальних об’єктів. Одним з найпоширеніших напрямків роботи компанії є саме облаштування каналізаційних систем. До спектру послуг входять проектування, внутрішній та зовнішній монтаж з наступним запуском системи, а також подальший нагляд та гарантійне обслуговування.

Система каналізації в типовій квартирі являє собою безнапірну стокову систему, яка підключається до загального стояка під певним кутом. Найбільшою складністю під час встановлення каналізації є дотримання кута нахилу. Невдало встановлена конструкція може принести ароматні проблеми як самим пожильцям, так і їх сусідам.

Щоб не переробляти систему каналізації та не псувати стосунки з сусідами, варто звернутися за допомогою до компанії «Термоцентр», працівники якої професійно проведуть установку каналізації в місті Рівне та за його межами.

До спектру послуг організації входить:

  • підготовка та огляд вже існуючої розводки труб (якщо мова йде про ремонт та переобладнання);
  • планування, здійснення замірів та складання кошторису;
  • закупка обладнання;
  • демонтаж старого обладнання (за потреби);
  • встановлення, герметизація та запуск нової каналізаційної системи.

Монтаж каналізації квартири чи приватного будинку в місті Рівне компанія «Термоцентр» здійснює за помірну та демократичну ціну. Попередню вартість робіт та необхідного обладнання можна взнати за номером телефону. Онлайн-консультант допоможе скласти приблизний кошторис та узгодити дати проведення робіт.

Монтаж каналізації в приватному будинку відрізняється від її облаштування в квартирі встановленням зовнішніх конструкцій, як от облаштування септика – ємності для стічних вод та відходів, прокладання зовнішніх труб тощо.

Такі роботи повинні проводити спеціалісти, наприклад, досвідчена бригада працівників «Термоцентру». Звернувшись до нас, замовник отримає:

  • кваліфіковане проектування каналізаційної системи;
  • необхідне та якісне сантехнічне обладнання;
  • встановлення каналізаційної системи будь-якої складності
  • грамотний монтаж усіх труб та стоків з необхідними нормативними вимогами та дозвільною документацією.

Обслуговування каналізації в приватному будинку чи квартирі в місті Рівне

Перш за все, інженерні конструкції зовнішньої системи каналізації повинні витримувати перепади температур, промерзання ґрунту та інші навантаження, що неодмінно виникають в процесі експлуатації каналізації. Зовнішня система, на відміну від внутрішньої, постійно підпадає під агресивний вплив навколишнього середовища, а це означає, що заощаджувати кошти на якісному обладнанні та роботі спеціалістів не варто.

Компанія «Термоцентр» проводить монтажні роботи по облаштуванню зовнішньої системи каналізації, які передбачають монтаж кілець для каналізації, монтаж зливної каналізації та інші необхідні заходи.

Звернувшись до нас, замовник отримує високий рівень сервісу, персональний підхід та гнучку цінову політику. Все обладнання та роботи по монтажу каналізаційної системи підпадають під безоплатне гарантійне обслуговування на зазначений при купівлі чи укладанні договору термін.

Каналізаційні системи від «Термоцентр» м. Рівне – запорука комфортного життя у сучасній оселі.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Menu