Встановлення системи опалення в приватному будинку

Кваліфіковано підібрана автономна система опалення забезпечує стабільну та своєчасну подачу гарячої води та тепла у приватному будинку. Сучасний ринок систем опалювання досить різноманітний і людині, яка не володіє відповідною кваліфікацією, тяжко самостійно підібрати обладнання, і не просто тяжко, а практично неможливо. На етапі будівництва будинку слід звернутися до спеціалістів, що допоможуть підібрати найбільш ефективну систему опалювання.

Компанія «Термоцентр» займається торгівлею та встановленням сучасних теплоносіїв для приватних садиб та котеджів. Онлайн-консультанти розкажуть про спектр послуг та обладнання, а в разі замовлення – детально розпитають замовника про його потреби, щоб з врахуванням всіх особливостей порадити найбільш раціональну та економну систему опалення. На всі матеріали компанія «Термоцентр» дає річну гарантію та несе відповідальність за проведені роботи.

Встановлення системи опалення в місті Рівне

Щоб розрахувати найбільш раціональну та ергономічну систему опалення, звертайтесь до кваліфікованих проектувальників компанії «Термоцентр». Наші спеціалісти володіють необхідним досвідом та навичками, які допоможуть швидко та максимально якісно провести всі розрахунки та створити проект системи опалення, що найбільш підходить замовнику. Ми враховуємо особливості конструкції вашого будинку, зробимо відповідні заміри житлового та нежитлового приміщень, підготуємо схеми розведення труб, розрахуємо вартість матеріалу та послуг відповідно до фінансових можливостей замовника та підберемо найотпимальніший комплекс обладнання. Як правило, базові потреби замовників включають котел з автоматичною системою керування, циркуляційний насос, та радіатори.

Враховуючи значне подорожчання цін на енергоносії, наші консультанти можуть запропонувати комбінований тип котла (наприклад, твердопаливний та газовий чи твердопаливний та електричний), що забезпечить економне використання енергоресурсів та збереже кошти власника, при цьому забезпечить безперебійне теплопостачання до приватного будинку.

Надавши дані про технічні характеристики приміщення, замовник отримує консультацію та попередні інженерні розрахунки, а також може ознайомитися з договором на проектування та монтаж системи опалювання.

Переваги укладання договору на проектування та монтаж систем опалювання в компанії «Термоцентр».

Ми живемо в час ринкових відносин, коли всі домовленості необхідно зафіксувати на папері. Це гарантує дотримання домовленостей та можливість певною мірою захистити себе від недобросовісних людей та шахраїв. Як команда професіоналів компанія «Термоцентр» Рівне завжди заключає з клієнтами договір на проведення монтажних робіт.

Разом з договором замовник отримує:

  • проектно-кошторисну документацію;
  • підбір якісного обладнання;
  • вирішення інженерних задач будь-якої складності з врахуванням об’єму запланованих робіт;
  • виконання монтажних робіт в обумовлені терміни;
  • гарантійне обслуговування на обладнання та проведені роботи;
  • подальше обслуговування системи опалювання (систематичний огляд та підтримання експлуатаційних якостей конструкцій та технічного обладнання, а також попередження їх передчасного зносу).

Проектування та монтаж систем опалення в місті Рівне

Перевагою укладання договору між компанією-підрядчиком «Термоцентр» та клієнтом є юридична гарантія виконання робіт, оплати та взаємовідповідальності. Договір містить зобов’язання сторін та захищає їх права.

Відповідно до договору, встановлення системи опалення передбачає наступні послуги наших спеціалістів:

  • встановлення одиничного котла або повноцінної системи з обв’язкою та запуском;
  • монтаж комплексної системи «під ключ»,
  • монтаж «теплої підлоги» як по всій площі будинку, так і в окремих кімнатах частково
  • монтаж системи водопостачання до точок підключення до бойлера чи котла

Діапазон цін на обладнання та послуги компанії «Термцентр» досить широкий, щоб знайти прийнятну ціну для кожного клієнта. Вартість розраховується, виходячи з потреб та фінансової спроможності. Попередню вартість монтажу та обладнання можна дізнатися, проконсультувавшись за номерами телефону, вказаними на нашому сайті.

Fill out this field
Please enter a valid email address.
Fill out this field
Menu