Кондиціонери Рівне

Олексій спеціаліст компанії
Термоцентр

Отримати консультацію

Регулювання температури повітря у оселях, офісах чи комерційних приміщеннях є базовим аспектом створення комфортних умов. Літня спека чи зимова прохолода – ці обставини не вплинуть на затишок приміщення, у якому встановлено кондиціонер. Саме тому на ринку кліматичного обладнання – великий асортимент товарів. Попит створює пропозицію і технологічний розвиток сфери.

Отож, наразі виробники пропонують користувачам великий вибір видів кондиціонерів, які відрізняються функціоналом, ціновим діапазоном, дизайном та потужностями.

Кондиціонери – які бренди найпопулярніші?

На ринку кондиціонерів є велика кількість пропозицій – на будь-який смак та гаманець. При виборі варто зважати і на бренд та репутацію виробника. Залежно від цінового діапазону можна виділити три категорії – бюджетна техніка, середній ціновий сегмент та кондиціонери преміум-класу.

Серед бюджетних брендів – Neoclima, Bosch, Hisense. Середній діапазон цін та великий асортимент мають такі бренди, як GREE, Toshiba та інші. До преміального класу виробників належать Daikin та Mitsubishi Electric.

БрендЦіна

Daikin

Японський виробник, який наразі лідирує у сфері виробництва спліт систем кондиціонування. Бренд користується авторитетом завдяки високій якості та технологічності продукції.

Від 27 000 грн

Mitsubishi Electric

Японський бренд поєднує демократичні ціни та високу якість продукції. Виробник відрізняється оригінальним дизайном техніки та робить акцент на енергоефективності.

Від 25 700 грн

Hisense

Азіатський бренд, який відомий виробництвом великого діапазону видів техніки. Серед них – і кондиціонери. Пропонують широку лінійку продукції з лаконічним дизайном та високою технологічністю.

Від 17 500 грн

Bosch

Популярний бренд, від німецького виробника який пропонує недорогі кондиціонери для житлових та комерційних приміщень.

Від 19 200 грн

Gree

Популярний бюджетний виробник кондиціонерів. Побутова техніка від виробника невибаглива, проста у використанні та має лаконічний дизайн.

Від 20 700 грн

Монтаж та установка кондиціонерів в Рівному

Плануванням установки кондиціонерів фахівці радять займатися вже на етапі проектування інтер’єру. Зумовлено це тим, що більшість видів систем мають трубку для виводу до зовнішнього блоку, яку естетичніше ховати у стіну. Також необхідно продумати вихід електричного дроту для монтажу кондиціонера. Таким чином на стіні буде розташовано лише сам блок.

Однак, якщо ремонт уже зроблений, а кондиціонер не встановили, то панікувати не варто. Майстри монтують всі трубки та дроти у лаконічні канали без пошкодження стін та вікон.

Для монтажу кондиціонеру варто звернутися до спеціальних компаній, які на цьому спеціалізуються, а не намагатися зробити це самотужки. Це потрібно для безпечної установки кондиціонеру, правильного розташування техніки, врахування особливостей будівлі та кріплення зовнішнього блоку на будь-якому поверсі.

Чистка кондиціонерів

Для тривалого та повноцінного функціонування кондиціонеру необхідно проводити регулярний огляд та чистки. Фахівці, які займаються чистками систем кондиціонування, проводять ряд маніпуляцій. Зокрема, очищення внутрішнього та зовнішнього блоків, дренажної системи, перевірка електричних з’єднань та заправка фреоном.

Діагностика та ремонт кондиціонерів в м. Рівне

Виробники побутової техніки гарантують десятиліття використання продукції без поломок. Однак, нерідко прилади виходять з ладу завчасно. На те є ряд причин: особливості моделі кондиціонеру, недотримання умов догляду, інтенсивне використання чи механічні пошкодження.

Перед ремонтом кондиціонеру варто провести діагностику, щоб визначити причину неполадки. Для цього на місце монтажу викликають спеціалістів, які проводять огляд. Після цього приймається рішення щодо подальших етапів ремонту та його орієнтовної вартості.

Як вибрати кондиціонер?

При виборі кондиціонеру варто зважати на площу приміщення, де його буде встановлено. Консультанти в магазинах можуть допомогти розрахувати необхідну потужність для оселі, офісу чи комерційного приміщення. Також необхідно визначитися із видом системи кондиціонування – від цього залежить гармонійність інтер’єру, фінальний бюджет та зручність у користуванні технікою.

Також варто зважати на те, чи є можливість установки спліт системи на стіну, чи все ж варто обрати колонний чи портативний кондиціонер.

Під час вибору бренду та моделі кондиціонеру варто враховувати вартість монтажу та подальшого обслуговування приладу.

Аспекти, на які потрібно звертати увагу при виборі:

  • Вартість,

  • Дизайн,

  • Перелік функцій,

  • Енергоефективність,

  • Авторитет бренду та надійність.

Які кондиціонери найпопулярніші у 2023 році?

Найбільшою популярністю серед покупців кондиціонерів користуються спліт системи. Ці кондиціонери складаються із двох блоків – зовнішнього та внутрішнього. Вони є оптимальним варіантом як для квартир, так і для компактних комерційних приміщень. Такі системи мають демократичну ціну, велику варіацію потужностей та моделей від різноманітних виробників. Під час вибору покупець може опиратися на функціонал, дизайн, енергоефективність та матеріали комплектуючих.

Серед виробників на ринку кондиціонерів вже не перший рік лідирує бренд Mitsubishi. Також конкурують такі виробники – Samsung, Midea, Bosch, Gree, LG, Panasonic та інші.

Види кондиціонерів:

  • Настінні кондиціонери – монтуються на стіні та використовуються як у побутових, так і у промислових цілях. Такі кондиціонери обирають більшість користувачів, адже вони компактно виглядають у інтер’єрі, мають достатню потужність для регуляції температури у різних за розміром приміщеннях та не створюють шуму (зовнішній шумний блок монтується на фасаді будівлі);

  • Касетні кондиціонери – чудове рішення для промислових чи комерційних приміщень, адже система може охоплювати великі площі. Крім того, для монтажу таких кондиціонерів необхідна висота стелі не менше 3-ох метрів, адже вони кріпляться у міжстельовому просторі. Серед переваг – функція обігріву приміщення;

  • Підлогово-стелеві кондиціонери – цей вид відрізняється локацією розміщення об’єкта та ціновим діапазоном. Вартість таких кондиціонерів висока, однак це компенсується рядом переваг: простота монтажу, функції охолодження та обігріву приміщення, наявність таких опцій, як очищення та зменшення вологості повітря;

  • Канальні кондиціонери – чудово підходить для регуляції температури та очищення повітря у великих приміщеннях. Завдяки системі каналів забезпечується охоплення всієї необхідної площі у будівлі. Можна створити універсальний мікроклімат без перепадів температур у окремих кімнатах;

  • Консольні кондиціонери – користувачі обирають такий вид через лаконічний зовнішній вигляд, компактність та циркуляцію повітря у чотирьох напрямках. Такі кондиціонери рівномірно розподіляють очищене або охолоджене повітря уздовж стіни, на якій кріпиться техніка;

  • Кондиціонери колонні – вид, який відрізняється потужністю та локацією для розміщення. Зокрема, колонні кондиціонери розміщують на підлозі. Вони є громіздкими, тому їх обирають для просторних приміщень. Водночас, вони здатні регулювати повітря на значних площах;

  • Мобільні кондиціонери – основна перевага такого типу полягає у можливості переміщати кондиціонер. Для монтажу необхідні отвір у стіні або вікні для гофротрубки та розетка. Такий варіант обирають для офісів, малогабаритних осель та комерційних приміщень.

  • Мульти-спліт системи – складаються із кількох блоків – зовнішнього та внутрішнього. Крім того, до одного зовнішнього елемента можуть бути під'єднані кілька внутрішніх об'єктів, що економить електроенергію. Такі системи є компактними, лаконічними у інтер'єрі та не створюють додаткових шумів.

Портфоліо робiт