Володимир Підприємець

Про компанію «Термоцентр» дізнався від знайомих, взяв номер телефону менеджера та зателефонував.

Отримав консультацію з свого питання, а саме переобладнання опалювальної системи житлового будинку, зрозумів що буду обслуговуватися саме в цій компанії. Погодивши з менеджером, приїхав в офіс для оформлення домовленості, пропонували як бюджетні варіанти так і світові бренди.

Ключовим фактором в прийнятті мною рішення було те, що послуга у них комплексна і розроблення проектної документації є безкоштовним.

Я отримав реконструйовану опалювальну систему свого будинку, яка працює на відмінно. Рекомендую компанію «Термоцентр», адже на сьогоднішній день вони кращі і в якості, і в обслуговуванні, і в ціновій політ.

Василь Миколайович Підприємець

Про компанію «Термоцентр» я дізнався від своїх знайомих. Довго коливався в прийняті правильного рішення при вибиранні компанії, але так як чув лишень позитивні відгуки, то наважився працювати саме з ними.

За час виконання мого замовлення, надання послуги «тепло під ключ», я залишився задоволеним, так як отримав гідний результат за оптимальну ціну. Також хочу висловити вдячність працівникам компанії, за розуміння та проявлену терпимість, адже щоразу за потреби я отримував детальні консультації з будь-яких питань.

Можу рекомендувати дану компанію, адже робота виконана з душею, як для себе, і наразі все працює «на відмінно».

Максим Підприємець

Про компанію «Термоцентр» дізнався від знайомих. Цілий ряд гарних відгуків спонукав мене зупинити свій вибір саме на цій компанії, тому не вагаючись взяв номер телефону менеджера та зателефонував. Отримавши професійну консультацію з свого питання, а саме переобладнання опалювальної системи житлового будинку, зрозумів що кращого годі й шукати.

Погодивши з менеджером, приїхав в офіс для оформлення домовленості, приємно здивувала пропозиція по обладнанню, адже пропонували як бюджетні варіанти так і світові бренди. Також потішив професійний, душевний підхід працівників.

Ключовим фактором в прийнятті мною рішення в бік саме даної організації було те, що послуга у них комплексна і розроблення проектної документації є безкоштовною. Загалом я отримав реконструйовану опалювальну систему свого будинку, яка працює на відмінно.

Рекомендую компанію «Термоцентр», адже на сьогоднішній день вони кращі і в якості, і в обслуговуванні, і в ціновій політиці.

Олександр Директор компанії "Західтрансбуд"

Ми — будівельна компанія. Будуємо як високоповерхівки , так і приватні котеджі. Вже п’ять  років співпрацюємо з компанією Термоцентр.

За час співпраці здавали в експлуатацію спільні об’єкти будь-якої складності. Робота завжди виконана якісно та у встановлені строки. За час співпраці  переконались, що продукція яку пропонує компанія є якісною та відповідає всім сучасним вимогам.

Рекомендуємо “Термоцентр” як надійного партнера.


Віктор Васильович Директор компанії "Декс"

Два роки тому переді мною стояла задача обігріти робочий цех площею 1000 кв. м. Вирішив звернутися в компанію “ТермоЦентр”, так як знав що компанія надає якісні послуги із встановлення систем опалення. Мені запропонували встановити твердопалевний котел, так як він економічніший та ефективніший ніж газові котли.

Після узгодження проекту компанією була виконана вся необхідна робота “під ключ”. За 2 роки експлуатації я зекономив близько 100 000 гривень на опаленні. За весь період експлуатації не було жодного збою в роботі.

Рекомендую компанію “Термоцент”, тому що вони професіонали у своїй справі.

Алхімія краси

Ми провідний центр медичної косметології «Алхімія краси» для своїх клієнтів пропонуємо тільки найкраще, тож до вибору організації, яка надасть послугу «Тепло під ключ» також віднеслися відповідально.

В нашому регіоні даним видом діяльності займається певна кількість організацій, ознайомившись з їхніми товаром та промоніторивши пропозиції, які є на ринку, ретельно зваживши всі «за» та «проти», ми зупинили свій вибір на компанії «Термоцентр».

Це було обумовлено тим, що дана компанія довгий час працює на ринку опалювальної техніки, за цей період зарекомендувала себе як надійний партнер, що працює з продукцією провідних європейських брендів та найголовніше працівники запропонували товар в оптимальному співвідношенні ціни і якості.

З вибором не помилилися, так як послуга була надана якісно, вчасно та згідно домовленості, а тому рекомендуємо компанію «Термоцентр» тим хто хоче отримати якісну послугу за доступну ціну.

Павло Підприємець

Про компанію «Термоцентр» я дізнався від своїх знайомих.

За час співпраці та по виконанню мого замовлення, надання послуги «тепло під ключ» я залишився задоволеним, так як отримав хороший результат за доступну ціну.

Також хочу висловити вдячність працівникам компанії, за розуміння , адже за потреби я отримував детальні консультації з будь-яких питань.

Можу рекомендувати дану компанію. Робота виконана якісно.

Андрій Бортей Лікар

За рекомендацією колеги по роботі звернувся до компанії «Термоцентр» поцікавитись яким асортиментом продукції для опалення будинку володіє компанія, додатково отримав якісну консультацію, щодо підбору газового котла, а також пропозицію розробки проекту, який компанія надає безкоштовно.

Мене зацікавили запропоновані послуги та кваліфікована консультація менеджера так тримати!

Порадив компанію “Термоцентр” друзям, які вже теж користуються їх послугами.