Системи кондиціонування для будинків

Олексій спеціаліст компанії
Термоцентр

Отримати консультацію

Раціональним рішенням для кондиціонування будинку є установка загальних систем для багатьох кімнат – канальні та касетні. На руку - висота стель та можливість запланувати систему ще на етапі проекту. Варто враховувати, що такі загальні системи мають високу ціну (залежить від площі оселі). Також для регуляції температури повітря у будинку підійдуть спліт системи, колонні та консольні кондиціонери. Розрахунок потужності техніки варто робити за тією ж формулою, що і для квартир.

Система кондиціювання відіграє надзвичайно важливу роль в будинку - охолоджує або нагріває повітря, зволожує або підсушує, очищає та підтримує правильну циркуляцію повітряних мас.

Кондиціонування будинку може бути організоване за допомогою обладнання на будь-який бюджет. Але, результат буде залежати саме від грамотного проектування та якісного монтажу.

Ми маємо чималий досвід у роботі з такими системами, а тому зможемо підібрати обладнання, спроектувати та встановити його, з урахуванням усіх деталей Вашого будинку.

Хочете дізнатись більше?

Залишайте контакти і отримайте консультацію нашого спеціаліста телефоном, або ж завітайте на каву до нашого шоуруму за адресою: м. Рівне, вул. Щаслива, 14


Портфоліо робiт