Системи кондиціонування для офісних приміщень

Олексій спеціаліст компанії
Термоцентр

Отримати консультацію

Для офісних приміщень, у яких регулярно перебуває велика кількість людей, необхідно обирати кондиціонери з підвищеною потужністю. Так звані напівпромислові кондиціонери розраховані на охоплення значних площ та додатковий функціонал – очищення повітря та обігрів. Зокрема, канальні та касетні системи кондиціонування можуть створити мікроклімат у відкритих приміщеннях та в кожній окремій кімнаті. Також підійдуть мульти-спліт системи, які мінімізуватимуть фоновий шум для присутніх осіб.

Наша компанія має величезний досвід в установці систем кондиціонування для комерційних та нежитлових приміщень. Для того, щоб підібрати оптимальну потужність обладнання та зменшити енерговитрати ми обов'язково розробимо індивідуальний проект для Вашого офісу.

Ми обов'язково врахуємо кількість кімнат офісу та їх площу, кількість співробітників, кількість офісної техніки та джерел освітлення. Відтак, Ви отримаєте ефективне рішення для Вашого офісу, а ми зможемо його реалізувати.

Бажаєте отримати консультацію?

Залишайте контакти і отримайте консультацію нашого спеціаліста телефоном, або ж завітайте на каву до нашого шоуруму за адресою: м. Рівне, вул. Щаслива, 14

Портфоліо робiт